Посета Центру за културу Гроцка

У понедељак 23. маја Центар за културу Гроцка су посетили ученици Средње школе Гроцка: III-1 друштвено-језичког смера гимназије и II-6 смер фризера са професоркама Љубицом Шакић која је одржала час ликовног, Тањом Вујић која је одржала час филозофије и психологом Валентином Стаменом. Пријатан дан у дворишту Ранчићеве куће екипе су максимално искористиле за час на отвореном, дебату и уживање у уређеном амбијенту. Ученици су погледали и актуелну поставку илустрација за децу и одрасле „Ја баш лично“ ауторке Биљане Михајловић која ће у галеријском простору установе бити актуелна до 30. маја 2022. године.

Остале објаве

Посета Центру за културу Гроцка

Градско школско такмичење у орјентирингу 12.5.2022.

Ученици наше школе наступили су на Градском школском такмичењу у орјентирингу 12.5.2022. Женска екипа је наступила у саставу:Анђела Вељовић,Ана Вељковић,Милица Каралејић и Софија Симић.Мушка екипа:Милош

Учешће на 53.смотри рецитатора Србије

Ученик Урош Ракић 3/2 је учествовао на 53.смотри рецитатора Србије ,,Песниче народа мог 14.маја у Ваљеву.Показао је запажен успех међу 34 рецитатора старијег узраста.Говорио је