Посета Центру за културу Гроцка

У понедељак 23. маја Центар за културу Гроцка су посетили ученици Средње школе Гроцка: III-1 друштвено-језичког смера гимназије и II-6 смер фризера са професоркама Љубицом Шакић која је одржала час ликовног, Тањом Вујић која је одржала час филозофије и психологом Валентином Стаменом. Пријатан дан у дворишту Ранчићеве куће екипе су максимално искористиле за час на отвореном, дебату и уживање у уређеном амбијенту. Ученици су погледали и актуелну поставку илустрација за децу и одрасле „Ја баш лично“ ауторке Биљане Михајловић која ће у галеријском простору установе бити актуелна до 30. маја 2022. године.

Остале објаве

ПРЕДСТАВА У КУЋИ ЂУРЕ ЈАКШИЋА

Ученици наше школе у амбијенту Куће Ђуре Јакшића гледали су представу ,,Милунка Савић“, у пратњи наставнице географије Слађане Миливојевић.  Исповест хероине српских ослободилачких ратова је

ПОСЕТА ФАКУЛТЕТУ ЗА ФИЗИЧКУ ХЕМИЈУ